З ними краще не жартувати: Жінки цих трьох знаків Зодіаку неймовірно сильні та стійкі

Ніколи не стійте у них на шляху

Не вірте тим, хто каже що жінки – це слабка стать. Особливо, якщо йдеться про представниць цих знаків Зодіаку

ОВНИ

Вони вирізняються жорсткістю характеру, якої багатьом не вистачає. Жінка-Овен не робить нічого, щоб бути сильною. Це її суперсила від народження. Вона розуміє, що через свій характер іноді виглядає неприступною. Насправді це її захисна реакція, коли вона не знає, чого очікувати. Тому зазвичай ця брутальна сторона відкривається у тих випадках, коли жінка захищає себе чи своїх близьких.

ТЕЛЬЦІ

Вони не здаються войовничо сильними, але не робіть поспішні висновки, спираючись на зовнішність чи перше враження. Представниця цього знака стає дуже небезпечною, коли починає заступатися за тих, кого любить. Тому що для неї немає нічого важливішого за близьких людей. Для втрати самоконтролю їй достатньо дізнатися, що дорогій її людині завдали болю. Вона швидше шукатиме справедливості заради інших, ніж заради себе. Для неї головне, щоб дорогі її серцю люди почувалися у безпеці.

КОЗОРОГИ

На відміну від попередніх представниць знаків Зодіаку, які здебільшого поблажливі до близьких людей, жінки-Козороги роблять все заради самих себе. Вони розуміють, що завжди знайдуться люди, яким не подобається їхня серйозність, розважливість та консервативність. При цьому їм зовсім нецікаво, що про них думають інші. Сила представниць цього знаку полягає у здатності захищати себе від людей, які намагаються знизити їхню самооцінку. Найчастіше вони просто перестають спілкуватися із цими особами. Якщо жінка-Козорог злиться – найкраще забратися з її шляху.

Джерело: Кава з молоком

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ілона Радзівіл

Ілона Радзівіл

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai. Якщо документи ваші - телефонуйте 

У Рівному знайдено окуляри та телефон

У Рівному, на вул. Відінська, 39 біля М'ясомаркета/ біля АТБ знайдено  окуляри  та телефон. Знайдене передали продавцям на касу магазину 

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Більше оголошень