З ними краще не одружуватися: Власниці жіночих імен, які полюбляють «стрибати у гречку»

Ці жінки часто піддаються спокусі

Вважається, що деякі імена ніби програмують жінку на невірність і вони, самі того не усвідомлюючи, можуть зруйнувати шлюбні пута невдовзі після весілля.

Катерина

Жінка з цим ім'ям постійно шукає чоловіка, сильнішого за себе, через це вона може часто зраджувати. Катерини часто помиляються, переоцінюючи своїх коханців. Подальше розчарування штовхає її на зраду і новий пошук гідного чоловіка.

Світлана

Дівчина зі складним та суперечливим характером. Не завжди впевнена, що знає, який чоловік їй точно підійде. При цьому вона не терпить розлуки з партнером і саме тому може дозволити собі зраду. 

Алла

Вкрай небайдужа до протилежної статі. Девіз Алли – гуляти так гуляти! Через що її численні шлюби розпадаються. При цьому Алла дуже неординарна, енергійна, наполеглива, любить бути в центрі уваги та конкурувати з чоловіками у роботі та коханні.

Каріна

Діючи на зло, вона здатна навіть на випадковий сексуальний зв'язок. У чоловічому суспільстві носійка цього імені буває сором'язлива і навіть інфантильна, але сором швидко проходить, коли її охоплює вихор пристрасті.

Наталя

Це ім'я наділяє свою володарку складним характером. Вона по цеглинках вибудовує своє життя і прагне ідеалу, саме тому може часто змінювати все навколо себе, у тому числі й чоловіків. На зраду Наталя йде лише у випадку, якщо постійний партнер більше не вписується в уявлення про ідеальне життя.

Джерело: Апостроф 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Анна Карпець

Відкрити плей-лист

Знайдено один навушник Apple Air pods

На вулиці Княгині Ольги у Рівному знайдено навушник Apple Air pods. Якщо він ваш - телефонуйте

Знайдено документи на прізвище Кірюшин

У Рівному знайдено документи, на прізвище Кірюшин Володимир. Власник може телефонувати:

Втрачено посвідчення УБД

У суботу 25 лютого у Рівному  було втрачено посвідчення УБД, на прізвище Полюхович Юрій. Ймовірно документи згубили у тролейбусі №1 близько 10:30 ранку. Прохання повернути за винагороду. Телефонуйте:

Більше оголошень