Зовсім не цікавлять чоловіків: ТОП-5 жіночих імен, які приречені на самотність

Їм дуже важко знайти другу половинку

Деякі жінки буквально приречені на самотність. У цьому не останню роль зіграло їхнє ім'я, адже воно має великий вплив на долю своєї власниці.

5 жіночих імен, власниці яких залишаться самотніми до старості.

Світлана

Світлани занадто м'яко поводяться з чоловіками, постійно йдуть на поступки та не вимагають від них нічого. Це насправді відштовхує чоловіків, адже більшість не любить безхарактерних жінок. 

Меланія

Меланії ненавидять рутину: побут і діти - точно не для них. Вони полюють на свіжі враження, яскраві емоції та активне життя, тому такі жінки часто змінюють місце проживання, чоловіків, стиль. Але не кожному сподобаються подібні «гойдалки» - чоловіки біля Меланії надовго не затримуються.

Лоліта

Переклад імені Лоліта - «скорбота». Її життя усіяне неприємностями, випробуваннями. Для здійснення звичайного людського бажання - побудувати щасливу родину - Лолітам доведеться докласти титанічних зусиль, але навіть одна помилка може все зруйнувати.

Інга

Інга - непоступлива й мстива жінка, яка не хоче навіть чути думки, яка суперечить її переконанням. Унаслідок цього Інгам складно будувати здорові стосунки не тільки з чоловіками, а навіть з друзями.

Варвара

Варвара має цілеспрямований і сильний характер. Вона не здатна зрозуміти того, що в стосунках партнери повинні бути рівноцінними, тому ніколи не дає право вибору своєму коханому. Рано чи пізно будь-який чоловік вийде з цих токсичних стосунків.

Джерело: Апостроф 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Анна Карпець

Відкрити плей-лист

Знайдено один навушник Apple Air pods

На вулиці Княгині Ольги у Рівному знайдено навушник Apple Air pods. Якщо він ваш - телефонуйте

Знайдено документи на прізвище Кірюшин

У Рівному знайдено документи, на прізвище Кірюшин Володимир. Власник може телефонувати:

Втрачено посвідчення УБД

У суботу 25 лютого у Рівному  було втрачено посвідчення УБД, на прізвище Полюхович Юрій. Ймовірно документи згубили у тролейбусі №1 близько 10:30 ранку. Прохання повернути за винагороду. Телефонуйте:

Більше оголошень