З цими друзями найкраща компанія: 2 знаки Зодіаку, з якими гарантовані пригоди

Найекстремальніші знаки Зодіаку

У кожного є друг, з яким зустрічі найвеселіші та найяскравіші. Їхні риси характеру пов’язані з впливом космосу. Астрологи розповіли, хто із представників зодіакального кола жити не може без пригод.

Зазвичай душею компанії є люди, які за знаком Зодіаку Близнята або Стрільці. Вони люблять вивчати та прагнуть розширити межі цього світу. З такими друзями точно не будеш нудьгувати.

Близнята

Близнята люблять нетривалі поїздки і туристичні походи, але куди б вони не вирушили, вони завжди знайдуть цікаві та екстремальні пригоди. Не можуть залишатися на одному місці надто довго. Для Близнят важливими є лише ті події, де вони зможуть відчути всю динаміку нового місця.

Стрільці

Стрільці – найбільші авантюристи. Подорожуючи, пізнають себе. Вони полюбляють далекі поїздки, прагнуть побачити нові місця, отримати нові знання, розширити свій кругозір і наситити незабутніми пригодами свою душу.

Джерело: telegraf

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Скубік

У Рівному в районі Північного втрачено документи, на прізвище Скубік, а також техпаспорт на автомобіль та телефон. Прохання повернути за винагороду, телефонуйте 

Втрачено документи на прізвище Петеренчук

06 серпня на мікрорайоні «Північний» було втрачено сумку через плече сірого кольору з документами на прізвище Петеренчук. Якщо ви знайшли ці документи, прохання повернути за винагороду Тел.: (066) 67 07 841

На Відінській знайшли сумочку з дитячою іграшкою

Сьогодні, 21 липня, о 15:20 на зупинці вул.Відінській знайшли сумочку з дитячою іграшкою.

Більше оголошень