Пильний нагляд – Овнам, егоїзм – Тельцям: гороскоп на 2 вересня

А Левам доведеться йти на компроміс

ОВНИ

Ви згадаєте, що таке ревнощі. Ваш партнер стежитиме за кожним вашим кроком. Не дозволяйте нікому нав’язати вам почуття провини, якщо ваша совість чиста.

ТЕЛЬЦІ

Події цього дня потішать ваше самолюбство й допоможуть набратися впевненості в собі. Почуття власної гідності буде настільки сильним, що ви навіть ризикуєте проявити егоїзм у спілкуванні з близькими.

БЛИЗНЯТА

Ваше вміння знаходити правду буде сильним, як ніколи. Ви розумієте як розібратися у будь-яких проблемах і вирішити їх.

РАКИ

Щоб домогтися успіхів у кар'єрі, вам доведеться відмовитися від деяких своїх мрій. Можливо, вам вдасться втілити деякі свої задуми, але не зовсім так, як вам хотілося.

ЛЕВИ

Намагайтеся шукати компроміс всюди, де це можливо. І тоді день буде добрим.

ДІВИ

Якщо ви ніяк не можете ухвалити важливе рішення, не переживайте, бо всім людям властиво сумніватися. Поки у вас є час, щоб ретельно вивчити ситуацію.

ТЕРЕЗИ

Ретельно продумуйте кожне слово. У вас буде спокуса озвучити якусь думку, але краще перестрахуватися. Зайва обережність ніколи не завадить.  

СКОРПІОНИ

Вам потрібно ризикнути. Звичайно, якщо ви готові розлучитися зі старим багажем і спробувати щось нове. Це може виявитися набагато цікавішим, ніж ви очікували.

СТРІЛЬЦІ

Цього дня ви будете на висоті! Хороший настрій, правильні ідеї, схвальні відгуки – усе це буде.

КОЗОРОГИ

Ви розриватиметеся між двома бажаннями. Ви й новинами хотітимете поділитися, а з іншого боку вас жахатиме, що хтось сприйматиме це, як вашу слабкість. Намагайтеся хоча б поводитися так, щоб оточуючі не помітили боротьби, яка відбувається всередині вас.

ВОДОЛІЇ

Вам буде дуже складно провести хоч трохи часу на самоті. Ігнорувати навколишній світ не вийде, як би вам цього не хотілося.

РИБИ

У вас все ще є деякі застарілі звички, які тягнуть вас назад. Цього дня це може спричинити конфліктну ситуацію.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Наталка Панфілова

Наталка Панфілова

Теги: гороскоп
Відкрити плей-лист

Знайдено паспорт на прізвище Василюта

Знайдено паспорт Василюти Аріни Миколаївни 2006 р-н. Документ можна забрати у чергового на першому поверсі Міськвиконкому, що на вулиці Соборній, 12а 

Загублено документи Скібінський/Скібінська

Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.  

Знайдено автомобільні номера

  Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК

Більше оголошень