Дітям яких знаків Зодіаку найважче адаптуватися до школи

Вони не охоче сидять на місці, не одразу сприймають авторитет вчителя й взагалі – хочуть байдикувати

ВОДОЛІЇ

Всією душею маленькі Водолії прагнуть свободи. Вони ще надто глибоко занурені у літнє дозвілля й прогулянки у дворі до темряви. Їм не просто в одну мить перемикнутися на серйозні завдання, тож у перші тижні цілком можуть встигнути нахапати поганих оцінок. 

Водоліїв треба привчати до систематичних занять, а потому їх рівень відповідальності не дозволить їх пропустити жодного домашнього завдання. 

РАКИ

Раки не дуже комфортно почуваються в оточені однолітків. Особливо якщо колектив новий. Цим дітям треба період адаптації, адже з центру всесвіту вдома, стати одним з учнів класу їм не дуже подобається.

А от коли вони відчують що можуть бути душею компанії й в школі, у них прокидається азарт до навчання. Їм обов’язково хочеться стати кращим, веселішим й завжди відповідати першим. 

СТРІЛЬЦІ 

Відверто Стрільці взагалі не дуже люблять шкільні заняття. Для них повернення за парти це не жага нових знань, це інтерес до спілкування з однолітками. Стільці у молодшій школі за літо можуть навіть забути букви і як писати цифри. 

Але варто зауважити, що Стрільці дослухають до авторитету вчителя і переважно у жовтні стають вже активними учнями, які й без щоденника знаю, що задано додому. Тоді ж й приходить усвідомлення, що в школі треба вчитися, а не тільки дружити з однокласниками. 

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень