Юридичним особам треба дозволити ставати учасниками ГО, - Мар'ян Года

Відповідний законопроєкт просять розглянути у Верховній Раді

Громадські організації втрачають гроші, які могли б отримувати від юридичних осіб. Асоціація платників податків України розробила проєкт закону, який дозволив би підприємствам бути членами організацій, а отже - фінансувати «геошки», розповідає Голова рівненського територіального відділення Асоціації платників податків Мар’ян Года:

Громадські організації – неприбуткові, які живуть і працюють за рахунок внесків. А членські внески від фізосіб значно менші, ніж від юридичних. А юридичні особи не можуть зараз вносити членські внески, оскільки вони не є членами громадських організацій.

Мар'ян Года.

Також президент Асоціації звернувся до спікера Верховної Ради, аби проєкт закону включили в порядок денний засідання. Мар’ян Года наводить і інший приклад користі законопроєкту. Так, Асоціація платників податків може врегульовувати низку виробничих питань у юридичних осіб, які увійдуть до організації.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень