Молоді Рівненщини запропонували альтернативу вуличному та віртуальному дозвіллю (ФОТО)

Їх хочуть навчити бути лідерами

Учора у Рівненській облдержадміністрації обговорили питання реалізації молодіжної політики.

Загалом свою роботу презентували сім організацій, які стали переможцями регіонального конкурсу проектів і отримали 150 тисяч гривень з обласного бюджету на умовах співфінансування.

Так, представниця ГО «Центр підтримки громадських ініціатив «Чайка» Оксана Салівончик розповіла про проект «Соціальне мистецтво як інструмент протидії насильству», який реалізується  на базі театрального гуртка у Клеванській ОТГ:

Ініціатива полягає у тому, щоб через різні види мистецтва – театр, фотографію – нагадати підліткам про найважливіші людські цінності, які мають бути у їхньому середовищі – любов, довіра, добро, свобода та інші.

Важливою рисою сучасних підлітків повинна бути й така якість як лідерство, переконана представниця ГО «Агенція місцевого розвитку «Дубенщини» Світлана Роїк:

Особливо це стосується сільської молоді, рівень активності якої зараз дуже низький. Ми провели тренінги на тему лідерства, командотворення, менеджменту та стилів керівництва. Також учасники проекту здобували навички з реалізації власних мікрогрантів. Таким чином ініціатива «Школа активної молоді» по суті навчила молодь бути успішною та активною.

Серед інших проектів, які нині реалізуються - молодіжні таборування задля популяризації здорового способу життя, формування бережливого ставлення до навколишнього середовища, а також національно-патріотичні вишколи.

Заступник голови ОДА Олександр Корнійчук зазначив, що такі ініціативи ГО є важливими, адже спрямовані на виховання толерантної, патріотичної та активної молоді.

До слова, з 1 жовтня на Рівненщині оголосять конкурс проектів на 2019 рік.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Богдана Карц

Богдана Карц

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень