Молоді Рівненщини запропонували альтернативу вуличному та віртуальному дозвіллю (ФОТО)

Їх хочуть навчити бути лідерами

Учора у Рівненській облдержадміністрації обговорили питання реалізації молодіжної політики.

Загалом свою роботу презентували сім організацій, які стали переможцями регіонального конкурсу проектів і отримали 150 тисяч гривень з обласного бюджету на умовах співфінансування.

Так, представниця ГО «Центр підтримки громадських ініціатив «Чайка» Оксана Салівончик розповіла про проект «Соціальне мистецтво як інструмент протидії насильству», який реалізується  на базі театрального гуртка у Клеванській ОТГ:

Ініціатива полягає у тому, щоб через різні види мистецтва – театр, фотографію – нагадати підліткам про найважливіші людські цінності, які мають бути у їхньому середовищі – любов, довіра, добро, свобода та інші.

Важливою рисою сучасних підлітків повинна бути й така якість як лідерство, переконана представниця ГО «Агенція місцевого розвитку «Дубенщини» Світлана Роїк:

Особливо це стосується сільської молоді, рівень активності якої зараз дуже низький. Ми провели тренінги на тему лідерства, командотворення, менеджменту та стилів керівництва. Також учасники проекту здобували навички з реалізації власних мікрогрантів. Таким чином ініціатива «Школа активної молоді» по суті навчила молодь бути успішною та активною.

Серед інших проектів, які нині реалізуються - молодіжні таборування задля популяризації здорового способу життя, формування бережливого ставлення до навколишнього середовища, а також національно-патріотичні вишколи.

Заступник голови ОДА Олександр Корнійчук зазначив, що такі ініціативи ГО є важливими, адже спрямовані на виховання толерантної, патріотичної та активної молоді.

До слова, з 1 жовтня на Рівненщині оголосять конкурс проектів на 2019 рік.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Знайдено автомобільні номера

  Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК

Патрульні у Рівному знайшли східноєвропейську лайку

Сьогодні в районі парку "Грабник" перехожий знайшов собаку. Тваринка породи Східносибірська лайка, була в нашийнику. Патрульні відвезли її в управління патрульної поліції за адресою: м. Рівне, вулиця Степана Бандери 14-А.  Телефон для контакту: 

У Рівному знайшли посвідчення військового

На вулиці Шевченка у Рівному знайшли посвідчення військового. Документ виданий на ім'я Татаріна Бориса Петровича. За детальнішою інформацією варто звертатися за номером - 096 795 83 31

Більше оголошень