Рівненським громадським організаціям обіцяють гроші на патріотичні програми

Охочих запрошують брати участь у новоствореному патріотичному проекті

Напередодні вихідних Міністерство молоді та спорту України оголосило про старт конкурсу з визначення проектів національно-патріотичного виховання, які отримають часткове фінансування з держбюджету-2018. 

Програми повинні бути спрямованими на утвердження національно-патріотичної свідомості дітей та молоді, їх заохочення до захисту цілісності України, а також популяризації національної духовно-культурної спадщини.


Фінансування цих та інших проектів буде тільки частковим. Як пояснюють самі чиновники,


максимальна сума фінансової підтримки одного проекту за рахунок коштів державного бюджету не повинна перевищувати 350 тис. грн, а співфінансування проекту має становити не менш як 25%


Кожна громадська організація може подавати на конкурс відразу кілька конкурсних пропозицій. Термін подачі заявок – до 4 травня включно. Протягом 15 днів після обранння переможців конкурсу організатори повинні укласти з авторами договори про реалізацію обраної програми (проекту, заходу).

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень