Які громадські організації отримають фінансування з бюджету Рівненщини

Цьогоріч 5 громадських організацій Рівненщини отримають фінансову підтримку

За 100 000 гривень з обласного бюджету ГО реалізують шість проектів.

Так, ГО «Молодіжний ресурсний центр «ДЖОБС ХАБ» отримає фінансову допомогу на два проекти – майстерня соціального молодіжного підприємництва та сімейний науковий вікенд.

Серед переможців конкурсу також – ініціатива громадської організації «Спілка велосипедистів Рівного». ГО планує залучити близько 400 осіб до цікавої та пізнавальної дводенної подорожі теренами Дермансько-Острозького національного природного парку. Як повідомили організатори, цей проект сприятиме розвитку зеленого туризму, а також презентує вже другий готовий туристичний маршрут.

Також виділені кошти з обласного бюджету допоможуть набути місцевій молоді навиків успішного життя та укріплення сильного характеру влітку у дитячо-підлітковому таборі «Цегла 2.0». Організатором є Рівненська міська молодіжна громадська організація «Новий рівень». Учасників табору чекають майстер-класи та тренінги з надання першої медичної допомоги та навиків виживання в екстремальних умовах.

3-денний літній молодіжний табір «Спільні кроки» зможе провести і Рівненська обласна молодіжна організація «Фонд молодіжних ініціатив «Крила». Захід спрямований на заохочення молоді до здорового способу життя та виховання екологічної культури підлітків.

Конкурсна комісія також підтримала ініціативу «Лабораторія лідерства «Грім»  громадської організації «Центр підтримки громадських ініціатив «Чайка». Вони  залучатимуть молодь до громадської роботи та волонтерства.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Оксана Герасимчук

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень