У Рівному створили громадську коаліцію

Об’єднатися в одну структуру вирішили 11 громадських організацій та 2 громадські ініціативи

Новостворена платформа носить назву «Рада Реформ Рівного», і, як відзначають її організатори, буде працювати задля впровадження позитивних змін в місті Рівне.

До складу об’єднання увійшли такі організації: Рівненський центр «Соціальне партнерство», Громадська мережа ОПОРА, Екоклуб, Зелена Альтернатива, Антикорупційний моніторинг, Агенція суспільного розвитку, Рада голів ОСББ м. Рівне, Інформаційно-освітній простір «ІНФОХАБ», Молодь-Діє, Агентство журналістських розслідувань, Мережа 100 відсотків життя Рівне, Ініціативна група «Рівне – місто дружнє до дитини», Урбан-рух «Рівне велосипедне».

Як відзначає один з ініціаторів об’єднання Андрій Токарський, організації, що увійшли до Ради Реформ, вже давно співпрацюють та мають спільні результати. До прикладу, це розробка регламенту Рівнеради, впровадження Громадського бюджету, моніторинг важливих для міста тендерів та інше.

Нині в Раді Реформ є 13 організацій, однак, як зазначає Андрій Токарський, це не остаточний склад:

Об’єднання є відкритим і будь-яка активна, професійна громадська організація, яка конкретно має ціль, яка знає, що вона хоче змінити в місті, яка має досвід, а не лише слова, яка готова працювати та брати відповідальність, проявляти ініціативу, вона може до нас долучитися, вона може стати членом цього об’єднання.

Також Андрій Токарський додає, що для ефективної роботи Рада Реформ створює експертні групи з окремих напрямків роботи. Так, в сферу інтересів Ради нині входить місцеве самоврядування, освіта, публічні фінанси, молодіжна політика та енергоефективність. Також учасники об’єднання розраховують на активну участь місцевих експертів у роботі Ради.

Загублено документи на Музичук

Загублено гаманець з документами на прізвище Музичук Андрій. Прохання повернути за винагороду.    

Знайдено самокат

В районі Лебединки знайдено дитячий самокат. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:  

Загублено гаманець і документи

Напередодні в районі Чайки було загублено чоловічий гаманець з документами та посвідченням водія, виданими на прізвище ЛОХВИЧ ВАСИЛЬ ЙОСИПОВИЧ. Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень