На альтернативу «вуличному дозвіллю» дадуть 70 тисяч гривень

Цьогоріч п’ять молодіжних організацій, які стали переможцями регіонального конкурсу проектів, отримають 70 тисяч гривень із обласної скарбниці Рівненщини на реалізацію своїх ініціатив.

Про це повідомляє прес-служба Рівненської ОДА.

Зокрема МО «Фонд молодіжних ініціатив «Крила» проведе на Рівненщині фестиваль активного відпочинку «Поліське коло» - туристичні змагання з водного туризму, велопробіг та квест з елементами пішохідного туризму.

Водночас Рівненський обласний благодійний фонд «Волинь європейська» організує літній табір для 40 підлітків-переселенців. А благодійний фонд «Погляд» реалізовуватиме ініціативу «Діти дощу – частина своєї держави України», в рамках якого діти-аутисти зі своїми сім’ями 2 тижні перебуватимуть у таборі. 

Не вперше з обласного бюджету отримала гроші РО МГО «Продюсерський центр – Музична сила» на втілення проекту «Резиденція Святого Миколая».

Рівненська міська МГО «Батьківщина молода» популяризуватиме молодіжний  інтернет-портал Джоб-ХАБ – комунікативний майданчик для зручного спілкування роботодавців з молодими спеціалістами, інформування їх про стажування та вакансії.

«Усі заходи спрямовані на те, аби запропонувати молодим людям альтернативу «вуличному дозвіллю», виховати в них новий підхід до здорового способу життя», - розповіла заступник начальника управління у справах молоді та спорту Рівненської облдержадміністрації Наталя Чигир.

Нагадаємо, громадські організації отримають кошти на умовах співфінансування. Активісти повинні зробити внесок у реалізацію проекту в розмірі не менше 25 відсотків від загального кошторису.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

Більше оголошень