Юрій Вознюк: «Краще тисячі слів - конкретні дії»

Капітальний ремонт доріг, зведення нових шкіл та садочків, будівництво міні-футбольних полів, придбання медичного обладнання і не тільки.

Ці всі якісні зміни відчули на собі жителі Рівненського, Гощанського, Острозького, Корецького районів та частини міста Рівне, де народним депутатом 7-8 скликань був Юрій Вознюк.

- Я знаю, як залучати інвестиції та як відкривати високі столичні кабінети. Весь цей досвід я хочу застосувати на своє місто Рівне, - про це заявив народний депутат ВРУ 7-8 скликань, кандидат на посаду міського голови Рівного Юрій Вознюк.

Зокрема, завершено реконструкцію площі Київська у м. Корець, добудовано Шпанівський НВК, зведено новий корпус Острозької академії, відкрито Обарівський, Оржівський, Великожитинський дитсадки, придбано комп‘ютерне обладнання для навчальних закладів, освітлено вулиці у 33 населених пунктах тощо.

- За більш як шість років командної роботи вдалося реалізувати проекти, які стояли «замороженими» десятки років.

 

Ми постійно співпрацювали з Кабінетом Міністрів України та бюджетним комітетом для залучення коштів на соціально-економічний розвиток округу.

 

Спрямована субвенція дозволила завершити будівництво шкіл та садочків, зробити освітлення вулиць, провести ремонт доріг, покращити технічну базу навчальних закладів та реалізувати необхідні проекти для громад, - розповідає Юрій Вознюк.

Юрій Володимирович підсумовує: «Краще тисячі слів - конкретні дії».

* на правах реклами

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Загублено документи на Романюк

  Загублено сумку з документами на прізвище Романюк Валерій. Велике прохання повернути документи за винагороду.      

Загублено документи на Музичук

Загублено гаманець з документами на прізвище Музичук Андрій. Прохання повернути за винагороду.    

Знайдено самокат

В районі Лебединки знайдено дитячий самокат. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:  

Більше оголошень