У Рівному на День міста встановлять національний рекорд

До нашого міста приїдуть експерти Національного Реєстру Рекордів

У Рівному на день міста встановлять рекорд України «Найбільша кількість відбитків дитячих долонь на назві міста».

Для фіксації рекорду до Рівного приїдуть експерти Національного Реєстру Рекордів. Ініціатор заходу нардеп VII-VIII скликань, кандидат на посаду міського голови Рівного Юрій Вознюк.

Ця подія увійде в історію Рівного, її неодмінно запам’ятають. Через карантин є певні обмеження, але ми не маємо права залишити людей без краплини свята. Тому запрошую кожного маленького мешканця нашого міста разом з батьками приєднатись до встановлення рекорду.

Кожна дитина, яка долучиться до встановлення національного рекорду, отримає спеціальну відзнаку. Фіксація рекорду відбудеться о 19 годині, — розповів Юрій Вознюк.

Під час цього на рівнян очікує ще один сюрприз – виступ колективу «Garage Drum Show». Проєкт «Garage Drum Show» став унікальним на території західної України музичним барабанним шоу.  Колектив вже встиг прославитися тим, що не боїться експериментувати з музикою, влаштовує грандіозні постановки та спецефекти. А треки, які грають музиканти, будь-яке свято перетворюють на незвичайне дійство.

Місце проведення: Лебединка, з 16 до 19 год. 30 серпня, неділя.

Наші новини у ТelegramНомер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4 

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Радянська

Ольга Радянська

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень