Екснардеп Вознюк каже, що чув про судимість Іванісова, але...

Хотів виграти по-білому

Екснардеп Юрій Вознюк каже, що чутки про судимість нардепа Романа Іванісова, який припив членство у фракції ВР "Слуга Народу" ходили ще під час виборів до парламенту в липні.

Ми запитали в екснардепа, чи відомо йому було щось про кримінальне минуле Іванісова, оскільки вони змагалися за перемогу у 153 окрузі. Юрій Вознюк не заперечує, що така інформація ходила:

Я на рівні чуток знав про те, що він у 95-му, 96-му році мав судимість, але я не уточняв статті. Навіть якщо б уточняв, то швидше за все інформації не отримав би, оскільки вона була максимально закрита. Але та інформація, що він був судимий - не дуже хотів її використовувати, адже у 12-му й 14-му році ми пройшли по-білому, і цього разу сподівалися, що люди проголосують за наші плюси, а не за те, що у конкурентів мінуси. Тому ми її не використовували.

Нагадаємо, що інформація про судимість Іванісова з'явилася в мережі цього тижня. Сам нардеп цю інформацію назвав неправдою та інформаційною атакою, посилаючись на довідку про відсутність судимості.

Однак, потім факт того, що Іванісов у 90х відбував покарання за згвалтування підтвердив Генпрокурор Руслан Рябошапка. ЗМІ своєю чергою знайшли жертву та наглядача в'язниці.

«Четверо у мерській Волзі»: жертва Зе!депутата розповіла ТСН подробиці зґвалтування

 

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4 

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Влад Пєрязєв

Влад Пєрязєв

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень