"Він для мене - не просто чоловік", - дружина про нардепа Юрія Вознюка

Вона написала про чоловіка у соцмережі Фейсбук

Дружина депутата Верховної Ради Юрія Вознюка Зоряна виставила у соцмережу Фейсбук фото їхньої родини і написала у соцмережі Фейсбук: 

Зоряна Вознюк 12 липня · Якщо наша донечка зараз запитає мене ким працює наш татко, скажу певно, що він - будівельник, він будує нашу державу. 


Його робочий день не розпочинається о 9:00 та не закінчується о 18:00, і навіть не з понеділка по п`ятницю. Це нестримний цілодобовий процес. Робота переноситься у наш дім, пронизує наше життя. Навіть інколи сміємося з того, що перше слово нашої меншої донечки буде не «мама» , а щось пов’язане з політикою.

 

Інколи хочеться видихнути і натиснути на паузу, просто побути з чоловіком в спокої та затишку. Та я знаю, що це - ненадовго. Мій чоловік живе своєю роботою. Йому потрібен постійний рух, він активний і прогресивний. Юра не носить масок, він такий і є - щирий і справжній. Почав рано працювати і, найголовніше, не боїться роботи: ні сільської, ні з дітьми, ні з чиновниками. Разом з тим, настільки багатогранний, що іноді думаю, що в ньому закрався і психолог, і економіст, і юрист, і вчитель.

 

Та, як для кожної жінки, мами, важливо - розгледіти у своєму чоловікові, батька, татка, як каже наша донечка. В цьому плані йому рівних немає. Перебирає навіть функції мами, і я щиро цьому радію. Це - найвідповідальніша професія, він з нею гідно справляється.

 

Юра - не просто чоловік, він - друг, опора і підтримка. І я знаю точно, що при будь-яких обставинах, я завжди буду поряд, не тільки коханою дружиною, а й надійним тилом.
#мизаВознюка — разом із Юрій Вознюк.

 

Політична реклама 

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень