Йодна сітка – пережитки минулого чи дієвий спосіб від хвороб?

Втома й зниження розумової діяльності може бути одним з проявів нестачі йоду в організмі

Колаж з мережі

Народний метод відомий багатьом з дитинства – йодна сітка. Не одне покоління українців користувалися цим народним засобом для профілактики й лікування хвороб.

Нестача йоду в організмі може проявлятися втомою, порушенням обміну речовин та уповільненням розумової діяльності.

Тож раціон необхідно збагачувати йодовмісними продуктами, зокрема рибою.

Як робити йодну сітку

Найшвидше йо всмоктується на передпліччі. Тож тут можна нанести невелику сітку з йоду, один шар. У дітей шкіра дуже ніжна, тож в разі якщо наважитеся на йодну сітку для дітей, краще наносити її на долоні та п’яти.

Йод має протизапальну властивість. А ще сприяє активізації всього організму та покращує стан ділянки, ураженої запаленням. Такий метод дієвий при ревматизмі, невралгії, радикуліті, міозиті, м’язовому та суглобовому болю. При цьому йодну сітку треба робити на ділянці тіла, що турбує.

Сітку рекомендують робити зранку, аби впродовж дня почуватися краще.

 

Відстань між йодними смужками має становити близько сантиметра, що дозволяє відокремити хвороботворні бактерії та знищити їх шляхом проникнення йоду через шкіру.

У разі застуд йодну сітку роблять на стопах. А найдієвіший метод – точкове нанесення на біологічно активні точки. Але правильно це зробити зазвичай може тільки лікар.

Якщо йодна сітка увібралася в шкіру через годину або через кілька годин – вам точно не вистачає цього мікроелемента. Якщо протрималася понад два дні – йоду у вашому організмі надміру.

Джерело: На пенсії

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Ключі

Знайдено ключі, на вулиці Вербовій у Рівному біля кафе «Любава». Поверну власнику +380680393490 [media=266598]

Більше оголошень