Чотири хвороби, які ніяк себе не проявляють

До лікарів з цими діагнозами потрапляють на пізніх стадіях саме тому, що не підозрюють про хворобу

Діабет 

Зазвичай про діабет людина дізнається, коли хвороба переходить у доволі серйозну стадію. А в занедбаному стані в організмі починаються уже незворотні процеси. Лікувати діабет дуже складно, а інколи й неможливо. Тож рівень цукру у крові треба вимірювати бодай раз на рік. 

Пухлина яєчників 

Хвороби репродуктивних органів часто не мають ніяких больових симптомів. Втім, не всі жінки відвідують гінеколога бодай раз на рік, аби вчасно виявити небезпечну патологію. Уражені пухлиною яєчники можуть тривалий час й не нагадувати про себе. Саме тому летальні наслідки раку яєчників настільки поширені. Тож лікаря треба відвідувати, навіть якщо здається, що все гаразд. 

Атеросклероз

І скільки б не говорили про здоровий спосіб життя та правильне харчування, дотримуються такого режиму одиниці. Деякі жири, які ми споживаємо, відкладаються на судинах, що призводить до судинної недостатності, і в гіршому разі у людини стається інфаркт. Тож при будь-яких підозрах судинних хвороб слід негайно звертатися до спеціаліста. 

Аутоімунні хвороби 

Проблема аутоімунного захворювання у тому, що воно не тільки майже не піддається лікуванню, але й вкрай важко діагностується. Часом людина роками може жити з хворобою й не підозрювати про негаразди. Імунітет в якийсь момент переходить до «наступу» проти свого організму й робить це доволі агресивно. Тож не ігноруйте незвичних симптомів, щоб вчасно запобігти негараздам. 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Ключі

Знайдено ключі, на вулиці Вербовій у Рівному біля кафе «Любава». Поверну власнику +380680393490 [media=266598]

Більше оголошень