Їхні чоловіки часто спиваються: Жінки з цими іменами притягують пияк

Їм не позаздриш

Езотерики впевнені, що від імені залежить як характер, те й доля. Одні жінки притягують кохання, гроші та успішних чоловіків, а інші алкоголіків. 

Зазвичай ці жінки мають такі імена.  

Ірина

Добросердечна та чутлива за своєю натурою. Намагається завжди догодити своєму чоловікові. Спочатку може не помічати тривожні дзвіночки, а коли зрозуміє, що чоловік не може прожити й дня без чарки, починає бити в дзвони. Щоправда, може бути пізно.

Наталя

Сильна особистість. Поруч із нею навіть найсильніший чоловік незабаром усвідомлює свою нікчемність. У результаті - налягає на спиртне. Починає зловживати алкоголем, щоб домогтися уваги, турботи та кохання. А Наталя – вся в роботі.

Раїса

Ця жінка сама схильна до зловживання алкоголем. Ось тільки вона може будь-якої миті зупинитися і взяти себе в руки, чого не скажеш про її чоловіка. Той уже не в силах протистояти зеленому змію.

Раніше ми писали про 3 жіночі імені, власниці яких справжні кар'єристки. 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Анна Карпець

Відкрити плей-лист

Знайдено один навушник Apple Air pods

На вулиці Княгині Ольги у Рівному знайдено навушник Apple Air pods. Якщо він ваш - телефонуйте

Знайдено документи на прізвище Кірюшин

У Рівному знайдено документи, на прізвище Кірюшин Володимир. Власник може телефонувати:

Втрачено посвідчення УБД

У суботу 25 лютого у Рівному  було втрачено посвідчення УБД, на прізвище Полюхович Юрій. Ймовірно документи згубили у тролейбусі №1 близько 10:30 ранку. Прохання повернути за винагороду. Телефонуйте:

Більше оголошень