Можуть бачити більше за інших: 5 «містичних» жіночих імен

Ці жінки - трішки відьми

”Усі жінки - відьми” - так називається один із найпопулярніших серіалів минулих років.

В Україні сьогодні не зустріти Прю, Фібі чи Пайпер, але є й інші імена, які найчастіше належать жінкам, які мають відношення до магії.

Мая

Ці жінки можуть бачити значно більше, ніж інші люди. Це ім'я перекладається як "пристріт« або »ілюзія". Езотерики вважають, що це ім'я наділяє жінок магічними здібностями.

Веста

Це ім'я стародавньої богині домашнього вогнища, яке символізує жрицю, що перетворює силу та енергію духовного світу на матеріальний. Тому немає нічого дивного в тому, що дівчаток із цим ім'ям часом вважають маленькими відьмами.

Ольга

Походження цього популярного та дуже гарного імені вказує на владність. Доля Ольги керується божественними силами згори.

Діана

Походження цього імені сягає корінням в римську міфологію, де багато легенд пов'язані з Діаною, богинею місяця і полювання. Ці жінки відрізняються особливим шармом, який притягує сильну стать, немов магніт.

Февронія

«Променистість». Здавна жінки з цим рідкісним і неймовірно красивим ім'ям вважалися розумними, ніжними, такими, що відрізняються чистим серцем і неймовірною інтуїцією.

Раніше ми писали про 6 жіночих імен, які «правлять світом». 

Джерело: Апостроф 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Анна Карпець

Відкрити плей-лист

Знайдено документи на прізвище Кірюшин

У Рівному знайдено документи, на прізвище Кірюшин Володимир. Власник може телефонувати:

Втрачено посвідчення УБД

У суботу 25 лютого у Рівному  було втрачено посвідчення УБД, на прізвище Полюхович Юрій. Ймовірно документи згубили у тролейбусі №1 близько 10:30 ранку. Прохання повернути за винагороду. Телефонуйте:

У маршрутці занйшли документи Катерини Ільчук

У маршрутці №57 знайдено пакет документів виданих на прізвище Катерини Ільчук. Власниця може звертатися  за номером

Більше оголошень