Ставлять щастя під загрозу: 5 жіночих імен, які мають погану енергетику

Ці жінки мають нелегку долю

Не секрет, що імена, які люди отримують при народженні, багато в чому визначають наше подальше життя і можуть принести своїм власникам як щастя та удачу, так і суцільне розчарування.

Які жіночі імена мають погану енергетику і приносять нещастя

Лариса

Лариса емоційна, агресивна, тверда та рішуча. Вона не буде терпіти те, що їй не подобається. Такий характер заважає їй в особистому житті, але допомагає у роботі, якщо вона зможе направити свою енергію у правильний напрямок. 

Алла

Алла напориста, зарозуміла і часто успішна в бізнесі. Але підвищена самооцінка стає каменем спотикання в особистому житті.

Віра

Віра дуже завзята і цілеспрямована, схильна до спонтанних рішень та ризику. Віра навіть дуже меркантильна, що не приносить їй додаткових балів при спілкуванні з протилежною статтю.

Галина

Галя скромна, але ставить перед собою непіднімну мету. Через впертість та завзятість у неї відбуваються нервові зриви, які призводять до труднощів у особистому житті та на роботі.

Інна

Інна рідко йде на поступки та шукає компроміс, їй простіше влаштувати скандал. Найжахливіше, що Інна не вчиться на своїх помилках. Зрештою, вона отримує зачерствілу душу й втрачає друзів, знайомих і сім'ю.

Джерело: Апостроф 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Анна Карпець

Відкрити плей-лист

Знайдено один навушник Apple Air pods

На вулиці Княгині Ольги у Рівному знайдено навушник Apple Air pods. Якщо він ваш - телефонуйте

Знайдено документи на прізвище Кірюшин

У Рівному знайдено документи, на прізвище Кірюшин Володимир. Власник може телефонувати:

Втрачено посвідчення УБД

У суботу 25 лютого у Рівному  було втрачено посвідчення УБД, на прізвище Полюхович Юрій. Ймовірно документи згубили у тролейбусі №1 близько 10:30 ранку. Прохання повернути за винагороду. Телефонуйте:

Більше оголошень