Європейська двомовність: «Верес» - тепер англійською

Вже незабаром офіційний сайт НК «Верес» стане двомовним – окрім української, там з’явиться ще й англійська мова

Допомогти в цьому Народному клубу погодився рівнянин Юрій Островський. Не зважаючи на вроджену ваду, чоловік є приватним підприємцем, знає декілька мов, і є прихильником Народного клубу.

Віце-президент НК «Верес» Олексій Кривошеєв відзначає, що створення англомовної версії сайту – це логічний крок в історії розвитку клубу. Далі пряма мова:

Оскільки зараз «Верес» уже перейшов кордони, можна подивитися навіть по нашій сторінці в Фейсбуці, звідки приходять світлини, з яких куточків світу з нашим гербом. А тепер ще й буде англомовна версія сайту.

Юрій Островський розповідає, що вражений стрімким успіхом «Вереса». Відзначає, що інші команди то такого рівня йдуть роками. Тому він радий допомогти, чим може.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень