Європейська двомовність: «Верес» - тепер англійською

Вже незабаром офіційний сайт НК «Верес» стане двомовним – окрім української, там з’явиться ще й англійська мова

Допомогти в цьому Народному клубу погодився рівнянин Юрій Островський. Не зважаючи на вроджену ваду, чоловік є приватним підприємцем, знає декілька мов, і є прихильником Народного клубу.

Віце-президент НК «Верес» Олексій Кривошеєв відзначає, що створення англомовної версії сайту – це логічний крок в історії розвитку клубу. Далі пряма мова:

Оскільки зараз «Верес» уже перейшов кордони, можна подивитися навіть по нашій сторінці в Фейсбуці, звідки приходять світлини, з яких куточків світу з нашим гербом. А тепер ще й буде англомовна версія сайту.

Юрій Островський розповідає, що вражений стрімким успіхом «Вереса». Відзначає, що інші команди то такого рівня йдуть роками. Тому він радий допомогти, чим може.

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень