У Рівному закриватимуть сезон спідвею світові зірки

[media=68527]

2 жовтня Рівне прийматиме міжнародний турнір зі спідвею серед пар на Приз Закриття сезону. В кожній парі (а їх буде 6 або 7) - 1 легіонер, 1 українець + 1 запасний. Найсильніша пара за підсумками основної серії заїздів одразу виходить у фінал. Друга та третя пари розіграють між собою ще одну путівку в фінал у заїзді останньої надії.

Контракт на гонку вже підписали Міхал Новінські (Ванда Краків, Польща), Павел Месьонц (Колеяж Ополє, Польща), Андрій Кобрін (Шахтар Червоноград, Україна), Максим Росощук (Рівне, Україна). Також з українців будуть стартувати Дмитро Мостовик (Червоноград), Віталій Лисак (Рівне), Станіслав Мельничук (Рівне), Володимир Омельян (Рівне), Станіслав Огороднік (Рівне), а ще молоді рівняни Марко Левішин та Назар Федорчук

Сьогодні підписи під контрактами поставлять Станіслав Бужа (Ванда Краків, Польща) та Марцин Ремпала (КСЖ Кросно, Польща). Зауважимо, що обидва спортсмени є чемпіонами Польщі в Екстралізі у складі рідного клубу Унія Тарнув, а Марцин Ремпала є також чемпіоном Командного Кубка світу серед юніорів-2005.

Також сьогодні участь у гонці мають підтвердити Томаш Хжановські (КСЖ Кросно, Польща), Каміл Пульчинські (Колеяж Равіч, Польща) та Гжегож ВАЛАСЕК - чемпіон Польщі в особистому заліку 2004 року; неодноразовий володар Кубку світу в командному заліку; гонщик, який допоміг рівненському клубу здобути Кубок Європейських Чемпіонів – 2009; екс-учасник циклу гран-прі - 2002, 2003, 2011 (Ванда Краків, Польща).

Міжнародний турнір зі спідвею серед пар на Приз Закриття сезону відбудеться 2 жовтня. Початок о 16.00. Вартість квитків: дорослий -  60 грн, дитячий - 20 грн.

Перед гонкою заплановані автограф-сесія та тренінг.

[media=69922]

 

Загублено гаманець і документи

Напередодні в районі Чайки було загублено чоловічий гаманець з документами та посвідченням водія, виданими на прізвище ЛОХВИЧ ВАСИЛЬ ЙОСИПОВИЧ. Прохання повернути за винагороду.

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Більше оголошень