До боргів із зарплати в Катеринівській колонії не дійшло

В обласній прокуратурі повідомляють – завдяки їхнім заходам щодо захисту конституційних прав засуджених

Як повідомляється в прес-релізі облпрокуратури, завдяки втручанню прокуратури області не допущено заборгованості щодо виплати засудженим заробітної плати, покращено умови тримання осіб в установах попереднього ув’язнення та виконання покарань, застосування заходів примусового характеру.

Зокрема, належні умови утримання засуджених у Катеринівській виправній колонії № 46 відзначались і представниками Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини під час робочого візиту до цієї установи у серпні цього року.

Загалом, поточного року у зазначеній сфері прокурорами внесено 47 документів реагування, за результатами розгляду яких до відповідальності притягнуто стільки ж службових осіб пенітенціарної служби та органів поліції.

За вчинення корупційного правопорушення притягнуто до адміністративної та кримінальної відповідальності по одній службовій особі пенітенціарної служби відповідно.

Крім того,  у сфері додержання законів при виконанні судових рішень у  кримінальних провадженнях,  до бюджету надійшло більше 1 млн грн в якості сплати засудженими штрафів, як основних видів покарання за вироками минулих років.

 

Прес-служба прокуратури Рівненської  області

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Оксана Герасимчук

Відкрити плей-лист

Знайдено один навушник Apple Air pods

На вулиці Княгині Ольги у Рівному знайдено навушник Apple Air pods. Якщо він ваш - телефонуйте

Знайдено документи на прізвище Кірюшин

У Рівному знайдено документи, на прізвище Кірюшин Володимир. Власник може телефонувати:

Втрачено посвідчення УБД

У суботу 25 лютого у Рівному  було втрачено посвідчення УБД, на прізвище Полюхович Юрій. Ймовірно документи згубили у тролейбусі №1 близько 10:30 ранку. Прохання повернути за винагороду. Телефонуйте:

Більше оголошень