До боргів із зарплати в Катеринівській колонії не дійшло

В обласній прокуратурі повідомляють – завдяки їхнім заходам щодо захисту конституційних прав засуджених

Як повідомляється в прес-релізі облпрокуратури, завдяки втручанню прокуратури області не допущено заборгованості щодо виплати засудженим заробітної плати, покращено умови тримання осіб в установах попереднього ув’язнення та виконання покарань, застосування заходів примусового характеру.

Зокрема, належні умови утримання засуджених у Катеринівській виправній колонії № 46 відзначались і представниками Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини під час робочого візиту до цієї установи у серпні цього року.

Загалом, поточного року у зазначеній сфері прокурорами внесено 47 документів реагування, за результатами розгляду яких до відповідальності притягнуто стільки ж службових осіб пенітенціарної служби та органів поліції.

За вчинення корупційного правопорушення притягнуто до адміністративної та кримінальної відповідальності по одній службовій особі пенітенціарної служби відповідно.

Крім того,  у сфері додержання законів при виконанні судових рішень у  кримінальних провадженнях,  до бюджету надійшло більше 1 млн грн в якості сплати засудженими штрафів, як основних видів покарання за вироками минулих років.

 

Прес-служба прокуратури Рівненської  області

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень