До боргів із зарплати в Катеринівській колонії не дійшло

В обласній прокуратурі повідомляють – завдяки їхнім заходам щодо захисту конституційних прав засуджених

Як повідомляється в прес-релізі облпрокуратури, завдяки втручанню прокуратури області не допущено заборгованості щодо виплати засудженим заробітної плати, покращено умови тримання осіб в установах попереднього ув’язнення та виконання покарань, застосування заходів примусового характеру.

Зокрема, належні умови утримання засуджених у Катеринівській виправній колонії № 46 відзначались і представниками Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини під час робочого візиту до цієї установи у серпні цього року.

Загалом, поточного року у зазначеній сфері прокурорами внесено 47 документів реагування, за результатами розгляду яких до відповідальності притягнуто стільки ж службових осіб пенітенціарної служби та органів поліції.

За вчинення корупційного правопорушення притягнуто до адміністративної та кримінальної відповідальності по одній службовій особі пенітенціарної служби відповідно.

Крім того,  у сфері додержання законів при виконанні судових рішень у  кримінальних провадженнях,  до бюджету надійшло більше 1 млн грн в якості сплати засудженими штрафів, як основних видів покарання за вироками минулих років.

 

Прес-служба прокуратури Рівненської  області

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Оксана Герасимчук

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли посвідчення військового

На вулиці Шевченка у Рівному знайшли посвідчення військового. Документ виданий на ім'я Татаріна Бориса Петровича. За детальнішою інформацією варто звертатися за номером - 096 795 83 31

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

Більше оголошень