На Рівненському полігоні закінчились збори

В них взяли участь більше тисячі військовослужбовців оперативного резерву першої черги

[media=69917]

Збори тривали два тижні.

Під час урочистого шикування всього особового складу бригади командувач військ оперативного командування «Захід» генерал-майор Ігор Довгань вручив резервістам нагороди та відзнаки від Начальника Генерального штабу – Головнокомандувача ЗС України.

 Пліч-о пліч з військовослужбовцями контрактниками, мобілізованими, у навчаннях брали участь майже 1000 військовозобов’язаних військового резерву. Показавши високий рівень підготовки, та високий бойовий дух, - сказав генерал-майор Ігор Довгань.

Під час проведення зборів понад 50 резервістів вирішили продовжити військову службу в Збройних Силах  України за контрактом.

[media=69915]

Всім резервістам було виплачене грошове забезпечення та організована відправка до місць проживання.

[media=69916]

Прес-служба управління оперативного командування «Захід».

 

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень