Рівнянам нагадають про уроки Другої світової

У Рівненському краєзнавчому музеї відкриють виставку «Українська друга світова 1939-1945»

У п’ятницю, 16 вересня, з нагоди 77-х роковин початку Другої світової війни у Рівненському обласному краєзнавчому музеї запрацює тематична виставка.

Відкриття відбудеться о 12.00 за участю місцевих істориків та науковців -  Андрія Жив'юка, Ігоря Марчука та Тараса Пилиповича.

Експозиція «Українська друга світова 1939-1945» представляє український вимір цієї війни через 24 фотодокументальні стенди, які демонструють український погляд на її причини, перебіг та наслідки.

Організатори виставки: Український інститут національної пам’яті, Рівненська ОДА, Рівненський обласний краєзнавчий музей.

Вхід на виставку безкоштовний.

Експозиція діятиме з 16 по 25 вересня.

Загублено гаманець і документи

Напередодні в районі Чайки було загублено чоловічий гаманець з документами та посвідченням водія, виданими на прізвище ЛОХВИЧ ВАСИЛЬ ЙОСИПОВИЧ. Прохання повернути за винагороду.

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Більше оголошень