Рівненським діткам розповідають про кольори за допомогою віршів

Рівненська поетеса Віра Правоторова презентувала в обласній бібліотеці для дітей свою другу збірку віршів «Веселі віршики з мальованого глека»

Книга оформлена яскравими ілюстраціями. Невеликі вірші розповідають маленьким читачам про навколишній світ, вчать розрізняти кольори і навіть вимовляти букви.

Авторка Віра Правоторова розповідає, що дитяча література – не єдина її літературна сфера. Однак, її дорослу поезію поки світ і не побачив. Чому, далі розповідає поетеса:

Коли я ділилася своїми віршами для дорослих, чомусь всі плачуть. Особливо жінки. Щирими, чистими сльозами. А от коли я читаю дитячі віршики, всі радіють. І я подумала: скільки взагалі є сліз, мінору в нашому житті. Краще я буду займатися тим, що приносить людям радість.

Також у бібліотеці на Прспекті Миру, 16 Віра Правоторова розповіла про те, що зі своєю новою збіркою вона поїде до Львова, де презентуватиме її в рамках 23-го Форуму видавців.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

У Рівному згубився песик Арчі

Вчора зник йоркширський тер'єр сріблястого окрасу, Арчі. Собаку бачили в районі Політону, Автовокзалу Обласної лікарні.  Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень