Рівненським діткам розповідають про кольори за допомогою віршів

Рівненська поетеса Віра Правоторова презентувала в обласній бібліотеці для дітей свою другу збірку віршів «Веселі віршики з мальованого глека»

[media=69861]

Книга оформлена яскравими ілюстраціями. Невеликі вірші розповідають маленьким читачам про навколишній світ, вчать розрізняти кольори і навіть вимовляти букви.

[media=69860]

Авторка Віра Правоторова розповідає, що дитяча література – не єдина її літературна сфера. Однак, її дорослу поезію поки світ і не побачив. Чому, далі розповідає поетеса:

Коли я ділилася своїми віршами для дорослих, чомусь всі плачуть. Особливо жінки. Щирими, чистими сльозами. А от коли я читаю дитячі віршики, всі радіють. І я подумала: скільки взагалі є сліз, мінору в нашому житті. Краще я буду займатися тим, що приносить людям радість.

Також у бібліотеці на Прспекті Миру, 16 Віра Правоторова розповіла про те, що зі своєю новою збіркою вона поїде до Львова, де презентуватиме її в рамках 23-го Форуму видавців.

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень