Яскрава подія – Ракам, вигідна фінансова пропозиція – Терезам: гороскоп на 16 листопада

І дуже вдалий день для Стрільців

ОВНИ

Ви отримаєте кар’єрний шанс. Але не поспішайте діяти та не нервуйте, бо можете все зіпсувати.

ТЕЛЬЦІ

Цього дня вам про себе нагадає людина з минулого. Ця особа може бути вам дуже корисною у розв'язанні важливих питань.

БЛИЗНЯТА

Прислухайтеся до своєї інтуїції – саме так ви зможете прийняти найбільш правильні рішення. Ви навіть знайдете відповідь на питання, яке вас дуже давно турбує.

РАКИ

Цей день запам'ятається вам на все життя. Відбудеться яскрава та приємна подія, яка виявиться найбільш вражаючою за останній час. Ви будете просто приголомшені результатами.

ЛЕВИ

Не плутайте особисте життя та роботу. Хоча саме цього дня виявиться, що ваші стосунки дуже залежать від роботи, а робота вже міцно увійшла в стосунки. Однак ці дві сфери потрібно розділити, щоб нічого не втратити.

ДІВИ

Хороший день, щоб позбутися шкідливих звичок. Також у вас буде можливість закінчити токсичні стосунки та припинити спілкування з неприємними людьми.

ТЕРЕЗИ

Вам несподівано зроблять вигідну пропозицію, яка дозволить вам значно покращити фінансову ситуацію. Тому, погоджуйтеся на усі зустрічі та відповідайте на всі дзвінки.

СКОРПІОНИ

Доклавши зусиль ви зможете довести, що є незамінним співробітником. Вашу завзятість помітить керівництво, тому можете сподіватися на винагороду.

СТРІЛЬЦІ

Вас чекає дуже вдалий день. З'являться нові плани, цілі та мрії. Усе це стане вашою дорогою у нову реальність, де є усі шанси отримати бажане.

КОЗОРОГИ

Вам бажано зайнятися своїм здоров'ям, зміцнити імунітет. Усі профілактичні процедури дадуть хороший результат.

ВОДОЛІЇ

Зорі впевнені, що вам пощастить у професійних справах. Ймовірно, саме цього дня у вас зав'яжеться дружба з керівництвом. Завдяки цьому зближенню ви невдовзі зможете отримати нову посаду. Головне, не зловживайте добрим ставленням.

РИБИ

День готує вам чимало яскравих і суперечливих почуттів, пов'язаних з любов'ю. Добре, якщо ви у відносинах і зможете проявити свої емоції. А ось самотнім Рибам буде важче.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Наталка Панфілова

Наталка Панфілова

Теги: гороскоп
Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень