Якщо ракету збити в повітрі, ядерного удару не буде, – військовий експерт

Як можна запобігти наслідкам ядерного удару

Фото ілюстративне
Фото ілюстративне

Військовий експерт, полковник запасу ЗСУ Петро Черник розповів, що найстрашніше під час ядерного удару – це випромінювання, яке спалює практично все живе, а також ударна хвиля, що руйнує місцевість до 10 км, перетворюючи все на пил.

Втім, настільки жахливих наслідків можна запобігти:

Якщо ракета збивається в повітрі, ядерний удар не відбудеться. Відбудеться радіоактивне зараження, тому що там є критична маса збройного плутонію. Якщо на нього подіяти звичайною вибухівкою в ракеті С-300, він розпадеться, і активне забруднення буде некритичним і несмертельним, – пояснив Петро Черник.

Крім того, він зазначив, що ЗСУ можуть перехоплювати практично всі ракети, однак є Х-47М2.

На жаль, цю гіперзвукову ракету (12 800 км/год), яку вже застосували по Україні, перехопити неймовірно важко, – каже експерт.

Джерело: ТСН

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень