США підняли в небо літаки, які відстежують ядерну зброю

Після початку референдумів на окупованих територіях України

Вночі США підняли у небо літаки, які відстежують стратегічну ядерну зброю. Про це повідомляє flightradar24. Два літаки RC-135S Cobra Ball помітили поруч із кордоном росії зі сторони Аляски.

Ці літаки-розвідники RC-135S Cobra Ball призначені для відстеження польотів міжконтинентальних балістичних ракет.

Ймовірно, причиною таких польотів є проведення незаконних референдумів на території України. Оголошуючи початок мобілізації у россії, путін зауважив, що території, які за результатами референдуму приєднаються до росії, будуть охоронятися, як і вся їхня країна з використанням різних видів зброї.

Через це американське найвище військове командування вважає реалістичною можливість прямого ядерного конфлікту і це потребує перегляду підходів до ведення війни.

У НАТО попередили РФ про наслідки застосування ядерної зброї. А президент США Джо Байден заявив, що у разі застосування ядерної зброї, Росія стане ще більшим ізгоєм у світі, ніж будь-коли вона була.

Джерело: korrespondent

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень