Детонують боєприпаси: На Одещині евакуювали населення через атаку дронів-камікадзе (ФОТО/ВІДЕО)

Росіяни влучили у військовий об'єкт

Сьогодні російські окупанти атакували Одещину. Попередньо, дронами іранського виробництва було два влучання в об'єкти військової інфраструктури.

Там здетонували боєприпаси і спалахнула масштабна пожежа, повідомив речник Одеської військової адміністрації Сергії Братчук. Зокрема, він повідомив таке:

Атака дронами сталася близько 2 ночі. Один дрон «Shahed-136» знищений силами Протиповітряної оборони. Два дрони влучили в об'єкт військової інфраструктури. Внаслідок масштабної пожежі і детонації боєприпасів, організовано евакуацію цивільного населення.

Попередньо, за даними ОК «Південь», постраждалих немає. Триває боротьба з пожежею. Загроза ракетних ударів та запуску дронів-камікадзе залишається актуальною і з моря, і з повітря, і з тимчасово окупованого суходолу.

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

У Рівному знайшли студентський квиток

У Рівному, 1 жовтня, на тротуарі, між Басів Кутом і Щасливим, знайшли студентський квиток. Він належить Січкару Григорію , студенту НУВГП.   Власника просимо звернутись за номером:  +380667642577 — Людмила

Більше оголошень