Коли для росії настане розплата за війну і звірства: Прогноз екстрасенса

Цей час скоро настане  

Екстрасенс Анна Єфремова розповіла, що росіяни понесуть розплату за всю ту шкоду, яку заподіяли українцям і світу. На країну-агресорку чекають жахливі наслідки. 

А найжахливіше те, якщо вчасно жителі не візьмуть все у свої руки, то частина людей буде в жаху бігти з країни, а частина назавжди залишиться «біля розбитого корита».

Він (ред. – путін) не відступить, поки буде при владі. Росіяни, не пропустіть свій шанс. Найближчим часом у вас з'явиться хороший шанс вирішити своє питання. Потім не скаржтеся, – каже екстрасенс.

До слова, раніше Анна Єфремова повідомила, що початок 2023 року стане переломним для росії. 

Якщо ніхто не почує і не скаже «Стоп», починаючи з 2023 росія відчує те, про що навіть подумати не могла за останні 100 років, – зауважила екстрасенс. 

А ось Україна, згідно з її прогнозом, вистоїть і зміцніє. 

Джерело: УНІАН

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли посвідчення військового

На вулиці Шевченка у Рівному знайшли посвідчення військового. Документ виданий на ім'я Татаріна Бориса Петровича. За детальнішою інформацією варто звертатися за номером - 096 795 83 31

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

Більше оголошень