Як житиме тисяча солдат поблизу Рівного (ФОТО)

На носі військові збори

Незабаром біля Рівного розпочнуться військові збори для солдат запасу. На них зберуть близько тисячі вояків, які вже проходили службу в зоні АТО та мають досвід бойових дій. 

Рівненський загальновійськовий полігон впевнено тримає позиції одного з найкращих навчальних центрів в Збройних Силах України, зазначають військові. На полігоні облаштована та постійно вдосконалюється потужна навчально-матеріальна база, а ділянка для проведення штурмових дій в лісистій місцевості єдина в ЗСУ. 

Крім цього для особового складу та оперативного резерву, який незабаром прибуде на полігон, створені побутові умови, які дають можливість з максимальним комфортом перебувати в польових умовах.

Розгорнуте наметове містечко, палатки укомплектовані пічками, є запас дров. Під час перебування на полігоні особовий склад буде забезпечений триразовим гарячим харчуванням. До речі, журналісти мали змогу перевірити якість приготування їжі та скуштувати страви, які приготували військові кухарі.

Облаштовані душові кабінки та пральня. Також, в разі необхідності, військовослужбовці матимуть змогу отримати невідкладну медичну допомогу.

Підведена стаціонарна та облаштована запасна електромережа, пробурені свердловини для забезпечення водою.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Втрачено документи на прізвище Скубік

У Рівному в районі Північного втрачено документи, на прізвище Скубік, а також техпаспорт на автомобіль та телефон. Прохання повернути за винагороду, телефонуйте 

Втрачено документи на прізвище Петренчук

06 серпня на мікрорайоні «Північний» було втрачено сумку через плече сірого кольору з документами на прізвище Петренчук. Якщо ви знайшли ці документи, прохання повернути за винагороду Тел.: (066) 67 07 841

Більше оголошень