Як військові навчаються на Рівненському полігоні (ФОТО)

На Рівненщині військовослужбовці «відточують» бойову майстерність на досвіді АТО

[media=48141]

На Рівненському загальновійськовому полігоні тривають заходи бойової підготовки армійських підрозділів Сухопутних військ. Зокрема, військовослужбовці окремого батальйону оперативного командування «Захід» виконують практичні стрільби із штатної стрілецької зброї і гранатометів.

"Військовослужбовці виконують вправу «двійками», тобто виходять на позицію парами. Мішені для стрільби з’являються раптово із різних напрямків. Завдання військовослужбовців - швидко зорієнтуватися, оцінити тактичну обстановку та знищити умовного противника. Під час таких занять підрозділ набуває навиків виконання завдань малими групами. Ми стаємо маневренішими. А це дозволить не лише виконати бойове завдання, а й максимально не допустити втрати серед особового складу і техніки під час бою", – зазначив командир роти капітан Ярослав Матвіїшин.

[media=48145]

Окрім цього, під час занять з бойової підготовки сплановано виконання вправ в умовах сутінків та на світанку.

"Наші бійці вчаться діяти в нестандартних ситуаціях. Комплексно із стрільбами вони проходять військово-медичну і психологічну підготовки, навчаються військовій топографії. Ми належним чином готуємо українських воїнів, аби вони якісно виконували завдання за призначенням", - підсумував командир батальйону підполковник Іван Павлюк. 

[media=48144]

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень