Як житиме Рівненщина під час локдауну: все що потрібно знати

Обмеження мають сповільнити темпи поширення COVID-19

Рівненщина з 8-го до 24 січня переходить в режим локдауну з усією країною. Обмеження мають сповільнити темпи поширення ковіду, аби не вводити локдаун навесні, пояснив заступник голови Рівненської ОДА Сергій Подолін.

Загалом на Рівненщині спостерігається зниження темпів розповсюдження Covid-19. Разом з тим, посилені заходи робляться для того, аби не допустити розгортання нової хвилі захворюваності, яка може наступити після новорічних свят, - розповів Сергій Подолін.

Масові заходи під забороною, як і робота кав'ярень. Таке рішення уряду погодила обласна комісія, пояснив Ігор Тимошенко.

Дозволяється робота громадського транспорту, але в рамках карантинних обмежень, які передбачалися раніше для громадського транспорту. Дозволяється торгівля продовольчими товарами, лікарськими засобами, ветпрепаратами, засобами гігієни і зв'язку, кормами для тварин, – заступник голови Рівненської ОДА прокоментував Ігор Тимошенко.

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4 

 

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Людмила Шуляка-Владика

Людмила Шуляка-Владика

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень