Локдауну з 8 січня не буде? У президента заговорили про перенесення…

Ніби-то на кінець січня – початок лютого

Принаймні про обговорення перенесення жорсткого карантину на більш пізні терміни повідомляє Telegram-канал «Легитимный», посилаючись на свої джерела в Офісі Володимира Зеленського.

У повідомленні зазначається, що

 запровадження жорстких карантинних заходів можуть перенести на кінець січня, оскільки на цей період також прогнозують спалах сезонної епідемії грипу.

Крім того, джерела зазначили, що питання перенесення обговорювали у понеділок, 4 січня, на селекторній нараді у президента та попередньо погодили  перенесення введення локдауну на кінець січня.

Джерело з ОП пояснює, що запроваджувати суворий карантин на початку січня недоцільно, оскільки наразі в Україні досить низька захворюваність на COVID-19 та не завантажені медустанови.

Однак, за прогнозами до початку лютого ситуація може зміниться «третьою хвилею»,

коли знову доведеться вводити локдаун, а це буде зробити дуже складно, навіть нереально. А влада отримає нову хвилю критики «від усіх».

Тому зараз в ОП чекають на цифри та прогнози від МОЗ, поставили завдання готуватися до «третьої» умовної хвилі коронавірусу, яка розпочнеться саме на початку лютого.

Тоді очікується захворюваність на рівні 15-20 тисяч хворих на день.

Скріншот з Telegram-каналу Легитимый

Наскільки ця інформація відповідає дійсності – дізнаємося вже дуже скоро.

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber063-73-4-106-4

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Оксана Герасимчук

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень