Як виглядає світанок у «Надслучанській Швейцарії» (ФОТО)

Місце, що входить до 100 чудес природи України

Редакція Радіо Трек днями отримала кілька чудових фото, зроблених у так званій Надслучанській Швейцарії.

Рома Плащинський написав:

Це не якась там «Забугорщина», не Амазонка і не джунглі В'єтнаму - це наша Рівненщина – «Світанок над Случем», Надслучанський регіональний ландшафтний парк, урочище Щербовець, Березнівський район, с.Маринин.

Нагадаємо, з цими місцями пов'язана легенда. Колись місцевий князь одружився на красуні зі Швейцарії. Тому коли батьки швейцарки навідалися в гості до князя, то на березі мальовничої річки Случ вони здивовано крикнули «Яка ця чудова Швейцарія!!!». І на підтвердження слід зазначити, що гранітні кам’янисті схили з лучно-степовою рослинністю, ліси, чиста природа, унікальна фауна та флора, води р. Случ –  справді дуже схожі на природу Швейцарії. Тому і вийшла Надслучанська Швейцарія, - пише сайт Україна - це ми.

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень