Лише фотополювання: чотири болота Рівненщини охоронятимуть на світовому рівні

Вони отримали статус міжнародних

Як ми уже повідомляли, на початку лютого представникам Рівненського природного заповідника у Києві вручили відповідні сертифікати. Йдеться про "Болото Сира Погоня" та "Болото Сомине", робота щодо надання яким міжнародного значення велася ще від 2012 року. Крім них статус міжнародного має і торфово-болотний масив «Переброди».

З того часу статус міжнародного отримало і болото «Коза-Березина».

Шляхи щодо збереження та охорони цих угідь у Рівненській ОДА обговорювали екологи, науковці, голови сільрад та землекористувачів, адже, за словами директора обласного Департаменту екології та природних ресурсів Володимира Захарчука, за останні півстоліття зникло 40 % цих територій.

Учасники круглого столу кажуть, що у цих місцинах можна буде займатися екологічно безпечною діяльністю, зокрема, збиранням ягід, лікарських рослин. Також ці угіддя можуть стати привабливими для туристів. Адже в перспективі тут можна розробити маршрути екостежок, а ще - займатися фотополюванням.

Також екологи наголошують на необхідності виготовлення інформаційних знаків та паспортів боліт з їх детальним науковим описом.

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ілона Радзівіл

Ілона Радзівіл

Знайдено посвідчення водія

Знайдено посвідчення водія на прізвище Ярошик Олександр.  

Знайдено паспорт

Знайдено паспорт на прізвище Єфімчук Анастасія.    

Загублено документи на Войцеховський

Загублено документи на прізвище Войцеховський Віталій. Прохання повернути загублене за винагороду.  

Більше оголошень