Використання природних ресурсів Рівненщини принесло казні майже 47 мільйонів гривень 

Як повідомили у Головному управлінні ДФС у Рівненській області, місцеві бюджети краю за сім місяців 2016 року отримали від користувачів природних багатств 46,6 млн грн. Найбільшу суму сплатили лісокористувачі  - 37,2 млн грн рентної плати за спеціальне використання лісових ресурсів. Ще 7,2 млн грн перерахували за спецвикористання води, а за користування надрами – 2,2 млн грн.

Крім того, до Державного бюджету України від використання природних ресурсів Рівненщини надійшло 30,2 млн грн, зокрема, збору за спеціальне використання лісових ресурсів – 16,2 млн грн, води  - 7,2 млн грн, надр – 6,8 млн грн.

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень