Як українці ставляться до іноземних мов?

Відповідне дослідження провели соціологи

Більшість учасників соціологічного дослідження вважають, що найкорисніше для самовдосконалення знати англійську.

На другому місці – німецька (17%). Після двох найпоширеніших мов ідуть російська (14%), польська (10%), французька (7%) та італійська (4%) мови, йдеться на сайті соціологічної групи "Рейтинг".

Найбільший відсоток прихильності до англійської – на заході (78%), далі – у центрі (68%), на півдні (62%) та сході (52%).

Кожен четвертний опитаний на сході України вважає, що знати будь-яку іншу мову, крім рідної, не буде корисним.

Це удвічі більше, ніж в решті регіонів держави. До того ж, знання німецької та польської мов вважається найкориснішим частіше у західній частині країни, російської – у південній.

Англійська мова знаходить найбільшу підтримку серед респондентів з вищим рівнем освіти та доходами вище середнього. Активно зголошується вчитися молодь та люди середнього віку.Україномовні респонденти вважають знання англійської корисним для самовдосконалення i розвитку частіше (70%), ніж російськомовні (57%).

Абсолютна більшість респондентів (85%) вважає, що дітям для їхнього майбутнього корисніше вивчати саме англійську мову.

При цьому, 40% опитаних вважають, що діти повинні починати вивчати іноземну мову у дошкільному віці.

Тільки 1% вважає, що обов’язкове вивчення іноземної мови не потрібне.

Серед основних переваг вивчення іноземної мови більшість опитаних українців виділили матеріальні чинники.

Українці пов'язують ці знання із можливістю працювати в іншій державі, мати кращу роботу в Україні, навчатися за кордоном, використовувати мову на роботі чи під час відпочинку закордоном.

Опитування проводила соціологічна група "Рейтинг" протягом 21-28 червня 2016 року.

Соціологи проаналізували дані 2200 респондентів в усіх регіонах України, крім АР Крим та непідконтрольних частин Донецької та Луганської областей. Помилка репрезентативності не більше 2,1%.

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень