Лише 30% закоханих цілувалися на першому побаченні

Психологи намагалися з'ясувати швидкість розвитку стосунків

Експерти опитали більше 2000 чоловіків і жінок. 31% респондентів зізналися, що цілували нового партнера на першому побаченні. Ще 34% опитаних чекали від одного до двох тижнів, щоб взяти коханого за руку.

Приблизно 27% займалися сексом через 1-2 тижні, а 23% - через місяць після початку стосунків. Більша частина респондентів - 60% - протягом першого місяця знайомили нового партнера зі своїми кращими друзями.

У коханні учасники опитування зізнавалися через п'ять місяців (144 дні) стосунків. А через 157 днів опитані міняли статус в соціальних мережах.

Крім того, закохані починають помічати недоліки один одного через 173 дні, а вперше сваряться через 170 днів. 28% опитаних вперше залишали зубну щітку в будинку у партнера приблизно через 6 місяців. В цей же час у 40% з'являлася окрема поличка в шафі коханого.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Знайдено паспорт на прізвище Василюта

Знайдено паспорт Василюти Аріни Миколаївни 2006 р-н. Документ можна забрати у чергового на першому поверсі Міськвиконкому, що на вулиці Соборній, 12а 

Загублено документи Скібінський/Скібінська

Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.  

Знайдено автомобільні номера

  Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК

Більше оголошень