На Рівненщині проживає найбільше молодих патріотів, - опитування

Найменше - у Луганській, Донецькій та Одеській областях

Найбільше гордих молодих українців проживає на Волині, Рівненщині та Івано-Франківщині. Звіт був опублікований агенцією GfK. Для дослідження, яке проводилось на замовлення Міністерства молоді і спорту за фінансової підтримки ООН, були опитані молоді люди від 14 до 35 років, які переважно живуть в Україні. Повідомляється, що було опитано 2852 людей за період з 18 вересня по 7 жовтня.

Результати показали, що 82% "не будуть" емігрувати з України і лише 4% планують зробити це. Молоді українці найчастіше подорожують у Росію (19%), Польщу (12%) і Туреччину (7%). Найбільше молоді українці використовують у спілкуванні державну мову (51% у спілкуванні з рідними, 43% з друзями та іншими людьми) і лише російську мову (31% з рідними, друзями, знайомими). Громадяни, які спілкуються і українською, і російською (18% з рідними і 25% з друзями, знайомими).

81% опитаних людей горді називати себе українцями, тоді як 8% не відчувають цього.

Повідомляється, що найбільше гордих молодих українців проживає у Волинській, Рівненській та Івано-Франківській областях. Найменше молодих людей, які горді за свою українську приналежність, - у Луганській, Донецькій та Одеській областях.

За матеріалами ЕспрессоТВ.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai. Якщо документи ваші - телефонуйте 

У Рівному знайдено окуляри та телефон

У Рівному, на вул. Відінська, 39 біля М'ясомаркета/ біля АТБ знайдено  окуляри  та телефон. Знайдене передали продавцям на касу магазину 

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Більше оголошень