На Рівненщині проживає найбільше молодих патріотів, - опитування

Найменше - у Луганській, Донецькій та Одеській областях

Найбільше гордих молодих українців проживає на Волині, Рівненщині та Івано-Франківщині. Звіт був опублікований агенцією GfK. Для дослідження, яке проводилось на замовлення Міністерства молоді і спорту за фінансової підтримки ООН, були опитані молоді люди від 14 до 35 років, які переважно живуть в Україні. Повідомляється, що було опитано 2852 людей за період з 18 вересня по 7 жовтня.

Результати показали, що 82% "не будуть" емігрувати з України і лише 4% планують зробити це. Молоді українці найчастіше подорожують у Росію (19%), Польщу (12%) і Туреччину (7%). Найбільше молоді українці використовують у спілкуванні державну мову (51% у спілкуванні з рідними, 43% з друзями та іншими людьми) і лише російську мову (31% з рідними, друзями, знайомими). Громадяни, які спілкуються і українською, і російською (18% з рідними і 25% з друзями, знайомими).

81% опитаних людей горді називати себе українцями, тоді як 8% не відчувають цього.

Повідомляється, що найбільше гордих молодих українців проживає у Волинській, Рівненській та Івано-Франківській областях. Найменше молодих людей, які горді за свою українську приналежність, - у Луганській, Донецькій та Одеській областях.

За матеріалами ЕспрессоТВ.

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень