На Миколая у Рівному відкривається великий розважальний комплекс*

Це парк сімейного відпочинку «Sky UP»

Гігантський батут площею більше 600 квадратних метрів, пісочниця з кольоровими кульками, гірки, канатний парк, ігрова зона та 14 кімнат для дитячих свят чи інших подій – усе це чекає на гостей закладу.

Дорослі зможуть провести час у лаундж-зоні або сімейному ресторані.

Початок: 19 грудня о 12:00 годині на вулиці Євгена Коновальця,1Б.

В програмі відкриття: фокуси та хімічні досліди, величезні розмальовки та повітряні кульки, святий Миколай та інші чудові персонажі.

До слова, вхідний квиток для дитини коштує 70 гривень у будні дні та 100 гривень у вихідні чи святкові дні. У вартість квитка входить користування усіма атракціонами та можливостями парку протягом дня. Дорослі, що прийшли з дітьми, супроводжують їх безкоштовно.

У вхідний квиток у день відкриття, 19 грудня, також входить безкоштовна участь у святковій програмі та можливість отримати приз.

Також у «Sky UP» діють знижки для багатодітних сімей і групових відвідин (якщо група налічує більше 20 діток) – 50% від вартості. Детальніше про розважальний комплекс «Sky UP» ви можете дізнатися на сторінці у Фейсбук.

Загублено документи на Музичук

Загублено гаманець з документами на прізвище Музичук Андрій. Прохання повернути за винагороду.    

Знайдено самокат

В районі Лебединки знайдено дитячий самокат. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:  

Загублено гаманець і документи

Напередодні в районі Чайки було загублено чоловічий гаманець з документами та посвідченням водія, виданими на прізвище ЛОХВИЧ ВАСИЛЬ ЙОСИПОВИЧ. Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень