Як дізнатися характер людини за одягом

Залежно від гардероба, психологи вирізняють 6 типів характеру

Знайомлячись з новою людиною, усім хочеться дізнатися про неї якомога більше і швидше, аби зрозуміти, можна їй довіряти чи ні. У цьому дуже допоможе вміння аналізувати характер за одягом.

Одноманітний гардероб

Якщо людина одягається щоразу у щось схоже, то це хороша ознака. Однотипний одяг без будь-яких серйозних змін означає, що людина дуже спокійна. Їй точно можна довіряти, адже вона не стане брехати чи прикидатися. Це дуже розмірені люди, яким важко впускати у своє життя кардинальні зміни.

Типовий модник або модниця

Ці люди не хочуть, щоб їм дорікали, робили зауваження або критикували. Вони дуже важко переносять негатив, тому намагаються виглядати так, як того вимагає час і мода. Також це говорить про негаразди у стосунках із самим собою, про внутрішні протиріччя і страхи. Цими людьми легко управляти і їх дуже легко вивести із себе.

Дуже різноманітний гардероб

Учора людина прийшла у діловому костюмі, а сьогодні – вже у футболці і шортах. На одному тижні вона прихильник чорних тонів, на іншому ходить виключно у яскравому. Це явна ознака того, що перед вами креативна, цікава і дуже незвичайна особистість. Ця людина бачить світ не так, як інші.

Провокаційний образ

У жінок це кофти з глибоким вирізом, дуже короткі спідниці та оголена спина. У чоловіків — сильно обтягуюча водолазка на перекачаному тілі й розстебнуті сорочки. У таких людей невисока самооцінка. Вони часто страждають від заздрості і дуже люблять увагу.

Людина-невидимка

Якщо людина одягається так, що її ніхто не помічає, значить, їй дійсно цього хочеться. Це може вказувати на те, що людина постійно зайнята чимось або вона скута і відчуває проблеми. Так одягався, скажімо, Стів Джобс, адже його робота вимагала максимального занурення у процес.

Перфекціонізм в усьому

Ідеальний образ, завжди нагладжений, завжди бездоганний — це показник наявності у людини великих цілей, залізної впевненості у собі, високого рівня відповідальності. Це зібрані і дуже уважні люди. Проте іноді у них можуть бути приховані неврози і підвищений рівень стресу.

Джерело - Ukr.Media

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4 

Загублено сумку з телефоном

В районі головного корпусу Водного університету загублено чоловічу чорну сумку на пояс з мобільним телефоном. Прохання повернути загублене за винагороду.    

Загублено документи на Романюк

  Загублено сумку з документами на прізвище Романюк Валерій. Велике прохання повернути документи за винагороду.      

Загублено документи на Музичук

Загублено гаманець з документами на прізвище Музичук Андрій. Прохання повернути за винагороду.    

Більше оголошень