5 хитрощів мудрої жінки, щоб чоловік завжди виконував її бажання

Дійсно мудрої

Це звучить як маніпуляція: «примусь чоловіка робити те, що ти хочеш», але якщо те, що ти робиш, робить його щасливим, це зовсім інша історія.

А як же отримати все це і зробити так, щоб чоловік при цьому був щасливим?

1. Цінуйте його

Коли ви покажете йому, як високо ви цінуєте те, що він для вас робить, він буде робити все більше і більше. Те, що ви цінуєте, оцінюється. Те ж саме стосується і чоловіків.

Ключовий аспект тут полягає не в тому, щоб очікувати від нього чогось, а потім приймати як належне те, що він робить. Кожен раз, коли він щось робить – дарує вам свіжий букет квітів, миє посуд або говорить комплімент – цінуйте це, кажучи «спасибі» і навіть більше.

2. Відповідайте взаємністю

Коли ви робите щось для нього, ви створюєте свого роду взаємообмін. Ми отримуємо задоволення в рівній мірі і від того, що даємо, і від того, що отримуємо. Тому тут необхідний баланс.

Та жінка, яка тільки отримує, упускає цю універсальну істину і в кінцевому підсумку отримує набагато менше, ніж якби вона вирішила відповісти взаємністю. Знайдіть спосіб повернути йому свою любов, час, увагу, ресурси.

3. Надихайте його

«Справжній чоловік не зустрічатиметься з найкрасивішою дівчиною в світі – він буде зустрічатися з дівчиною, яка робить його світ красивим».

Коли ви навчитеся дивитися на речі з його точки зору, ви неминуче знайдете той прихований важіль, який не був очевидним для вас раніше. Якщо ви дійсно захоплені і схвильовані чимось і просто хочете поділитися з ним своїм джерелом радості, ваш чоловік буде тільки радий.

4. Спілкуйтеся з ним

Як би банально це не звучало, але часто ми не висловлюємо свої справжні бажання, потреби і очікування. Реальність така, що, коли ви відкрито і чітко говорите своєму чоловікові, що робить саме вас щасливою, він зробить все можливе, щоб це відбулося.

Як свідчить стара приказка, щаслива дружина – щасливе життя. Пам’ятайте, він не може прочитати ваші думки, тому полегшіть йому життя, просто сказавши щось на кшталт: «Ти будеш моїм героєм, якщо ти (вставте сюди все те, що ти хочеш, щоб він зробив)».

5. Створюйте свято

Коли ви перетворюєте, здавалося б, звичайну ситуацію або подію у свято (що б це не означало: цілуєте його по сто разів, дивуєте його в новій білизні), ви буквально заново підключаєте його мозок до нових асоціацій з вами і шаблонами для тих же дій.

Наприклад, його колишня подруга критикувала його за те, що він «неправильно» миє посуд. Тому, коли він помиє посуд, подаруйте йому ласкавий поцілунок і вдячність за те, що він допоміг вам зберегти ідеальний манікюр. Тепер ви вдвох можете танцювати на кухні, приймати ванну з піною або обніматися в ліжку.

Джерело - zatyshok.net.ua

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Більше оголошень