Як порно впливає на відносини й психіку - дослідження

Жінки, які дивляться ролики для дорослих, частіше займаються сексом

Американський психолог Девід Ладден вивчив вплив перегляду порнографії на стосунки в парі. Про це повідомляє портал Psychology Todayна якому опублікував результати свого дослідження психолог.

В експерименті взяли участь 200 гетеросексуальних і гомосексуальних пар. Всі учасники протягом 35 днів вели щоденник, зазначаючи, коли вони дивилися порно, наскільки були задоволені стосунками з партнером, чи виникало у них бажання зайнятися сексом і чи була інтимна близькість.

В результаті з'ясувалося, що перегляд роликів для дорослих ніяк не пов'язаний з задоволеністю стосунками.

Не було ніяких доказів, що через порно люди відчувають себе менш щасливими поруч зі своїм партнером або що за допомогою порно вони компенсують недоліки, які виникли у стосунках, - пояснив Девід Ладден.

Під час дослідження стало відомо, що жінки рідше дивляться порно, ніж чоловіки, проте частіше займаються сексом у дні перегляду інтимного відео.

Відкрите і здорове ставлення до власної сексуальності робить порно інструментом для поліпшення стосунків із партнером. Водночас ті, хто вважає ролики для дорослих злом і відчуває провину після перегляду, швидше за все вважатимуть себе відданими, якщо викриють коханого за подібним заняттям, - підкреслив психолог.

Наші новини у ТelegramНомер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4 

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Людмила Шуляка-Владика

Людмила Шуляка-Владика

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Загубився великий папуга

Сьогодні зранку в районі Пивзаводу у Рівному загубився ожереловий великий папуга зеленого кольору.

Знайдено карту поляка на прізвище Petrychenko

[media=238993] В районі Боярки у Рівному знайдено карту поляка, на ім'я Petryczenko Andrzej (Petrychenko Andrii) 2003 р.н.

Більше оголошень