ON-LINE

Кондиціонери в офісах створюють незручності для жінок

понеділок, 27 травня 2019
Адже підлаштовані під чоловічий організм

Більшість систем клімат-контролю не розраховані на жінок, тому є дискримінаційними. Саме до такого висновку дійшли нідерландські вчені, дослідження яких нещодавно опублікували у журналі Nature.

За даними дослідників, температурні норми в офісних приміщеннях розробляли переважно у 60-х роках минулого століття. Через це кондиціонери розраховані на середні значення обміну речовин 40-річного чоловіка, які іноді бувають до 35% швидшими за жіночий.

 

Це значить, що за однакової температури у приміщенні чоловіки почуватимуться комфортно, а жінки у цей час - мерзнутимуть.

Учені виявили, що молоді жінки, вдягнені у футболки і спортивні штані, найкомфортніше почувалися за температури 24,5 ºС, тоді як для чоловіків оптимальною температурою виявилися 22 ºС.

Крім того, надто прохолодні офіси змушують жінок не лише мерзнути, а й погано впливають на працездатність, знижуючи її рівень.

Додамо, що журнал Nature - найпрестижніший науковий рецензований журнал світу. У 2009-му він увійшов до списку 100 найвпливовіших журналів з біології і медицини за останнє сторіччя під №1.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Загублено документи на прізвище Шумський

    У Рівному в районі Боярки, на вулиці тувинських Добровольців загублено документи на прізвище...
  • Загублено жіночий червоний гаманець

    У п’ятницю 1 листопада в районі Ювілейний, Макарова, Вербова було...
  • Загублено ключі

    Напередодні ввечері, біля перинатального центру на вулиці Міцкевича було загублено...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного