PISA в Україні: учні з Рівненщини візьмуть участь у світовому дослідженні

Тестування проводиться з 2000 року, а Україна бере участь вперше

У квітні Рівненщина та й вся Україна в цілому вперше візьме участь у Програмі міжнародного оцінювання учнів – PISA.

Метою цього дослідження, у якому беруть участь понад 80 країн світу, є порівняння різних освітніх систем.

Докладніше про те, хто буде брати участь у тестуванні  PISA, розказала директор Львівського регіонального центру якості освіти Лариса Середяк:

15-річні діти, незалежно від типу навчального закладу, будуть виконувати завдання для того, щоб продемонструвати читацьку, математичну або природничу компетентність.

Результат цього дослідження буде відомий у 2019 році. Можливість фальсифікацій абсолютно виключена, тому що учасників обирає самостійно комісія дослідження PISA, а також її члени будуть присутні на тестуванні учнів.

Програма PISA проводиться кожні три роки, починаючи з 2000 року. Тож Лариса Середяк сподівається, що Україна буде не на останньому місці у рейтингу країн, а головне - у 2021 році покаже результат кращий, ніж попередній.

Юлія Вознюк Радіо Трек

Загублено гаманець і документи

Напередодні в районі Чайки було загублено чоловічий гаманець з документами та посвідченням водія, виданими на прізвище ЛОХВИЧ ВАСИЛЬ ЙОСИПОВИЧ. Прохання повернути за винагороду.

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Більше оголошень