«Інтелект України» у Рівному - під питанням

За освітньою реформою «Нової української школи», всі учні мають навчатися на рівних умовах та за однаковою програмою.

На питання, чи будуть у Рівному набирати дітей до першого класу за спеціальною програмою навчання, відповіла заступник начальника міського управління освіти Катерини Сичик:

В нашому місті є чимало таких класів і програма досить цікава, і вони справді спрямовані на розвиток дітей, але зараз коментувати, що буде, я не можу.

 

Треба, щоб був документ Міністрерства освіти і науки, тоді вже можна буде щось говорити.

 

Міністерство освіти і науки чітко ставить питання про те, що треба дати дітям перших класів рівні стартові умови. І там будуть нові програми, нової української школи.

Катерина Сичик також додала, що новий закон зворотної дії не має, тому учні, які вже здобувають знання за програмою «Інтелект України», будуть продовжувати навчання і надалі. Принаймні, поки ніяких вказівок МОН з цього приводу не надавав.

До слова, найстарші школярі у Рівному, які навчаються у класах «Інтелект України», нині у 5 класі.

 

Юлія Вознюк Радіо Трек

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень