Новий дитсадок відкрили на Рівненщині (ФОТО)

Це відбулося вчора

У п’ятницю, 16 лютого, у селі Івачків Здолбунівського району відкрили новий корпус дитячого садочка «Малятко». Про це повідомляє прес-служба управління освіти і науки Рівненської ОДА.

Раніше діти дошкільного віку здобували освіту в орендованому приміщенні школи. І перебування у групі було лише короткотривале. Хоча через дорогу стояв занедбаний довгобуд-садок 90-х років, поріг якого так ніхто і не переступив.

Враховуючи чергу у 120 малюків, керівництво району прийняло рішення реконструювати будівлю і створити там 2 повноцінні групи з окремою пральнею, актовою залою та харчоблоком.

На це із державного бюджету 2017 року було виділено близько 500 тисяч гривень.

Але капітальний ремонт на цьому не завершується, у планах  – повна реконструкція будівлі та облаштування решти груп у дошкільному навчальному закладі.

З понеділка, 19 лютого, дошкільнята вже підуть у новий садок і будуть перебувати там не півдня, а весь день.

 

 

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень